Firma Hakkında

Avrupa Standartlarında üretim yapan firmamız geniş ürün yelpazesiyle 20 yılı aşkın bir süredir konusunda hizmet vermektedir.
Pvc Lambri Dünyası;
Tavan, duvar kaplama ürünleri (ahşap, mermerdesen, beyaz vb. değişik renklerde)
Pervaz Çeşitleri
Sıva dibi süpürgelik çeşitleri ve daha birçok ürünü kaliteli ve uygun koşullarda müşterilerine sunmaktadır.
Market donanım, Raf Etiket Profilleri, Sera Profilleri ve Mobilya Profilleri retimiyle çeşitli iş kollarındaki fabrikalara özel imalat yapılmaktadır.
Lambri üretiminin yanı sıra Menfez, Silikon, Sandwich Panel, Sineklik, Plastik Köşeler ve Dekoratif taş ürün grupları ile hizmet vermekteyiz.
Ayrıca gelen talepler doğrultusunda mühendislik, kalıp ve baskı işlemleri firmamızca profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Kalite Politikamız


Pvc Lambri Dünyası; müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamayı taahhüt ediyoruz. 

Kalite Yönetim Sistemimizin etkinliğini sürekli iyileştirmeye adadık.

Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımların cesaretlendirilmesi, teknik ve davranışsal yetkinlikleri artıracak eğitimlerin gerçekleştirilmesi ve Müşterilerimizin memnuniyeti bizim başarımız için hayati önem taşımaktadır.
Image

Kaliteli Güvenilir Hizmet

Perde Rayı Sistemleri, Duvar ve Tavan Lambri, Transfer Baskı Desenleri, Lambri Aksesuarları, Pencere ve Kapı Profilleri, Laminasyon Desenleri, Menfez, Silikon, Sandwich Panel, Sineklik, Plastik Köşeler ve Dekoratif taş ürün grupları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişim kurunuz.